неділя, 1 лютого 2015 р.

ПРО ЛЕНІНОПАД, ПЕРЕІМЕНУВАННЯ ТА СОВКОВЕ ЗОМБІ

 



   Останнім часом після перемоги Революції Гідності в Україні почастішали випадки знесення ідолів комунізму.  Часто це треапляється під нажимом громади, а іноді навіть самою громадою, бо стара влада , що залишилась на місцях не хоче цього робити.
   Знаходяться серед освічиних людей не тільки ті, що за таке знесення. але і ті. що проти нього і головним аргументом в них є, що це є пам'ятки культури.
  Щоб зрозуміти суть требе перечитати деякі праці Леніна і згадати що тоді відбувалось насправді.

   


  • Партійна система — Вікіпедія

    uk.wikipedia.org/wiki/Партійна_система

    Парті́йна систе́ма — система відносин суперництва та співробітництва між ...партій, як це нерідко робиться у вітчизняній політологічній літературі). ... може виникати у випадках: а) панування у суспільстві такої політичної культури,  ...
  • Ленінський принцип партійності - Художня культура XX ...

    studme.com.ua/1391072613081/.../leninskiy_printsip_partiynosti.htm

    Наприклад, в 1902 р., тобто ще до ленінської статті "Партійна організація іпартійна література", в редакційній передмові до відомого літературного  ...
  • Художня культура - Головна

    history-house.ru/istorija-rosii/149/796-xudozhnya-kultura

    Централізація і бюрократизація партійно-державного управління художньоїкультурою. Радянські література і мистецтво були підпорядковані  ...
  • Становлення i розвиток української радянської ...

    www.bankreferatov.ru/.../Становлення%20i%20розвиток%20українськ...

    «Становлення і розвиток Української радянської літератури» ... сили народу, відкрила широкий простір талантам у всіх галузях науки і культури. ... Основи вчення про партійність художньої творчості заклали Карл Маркс і Фрідріх  ...


  •    В противникі зносу одним з заперечень є те, що начебто наші патріоти знищили щсь не спитавши тих кого обрали і цим порушили зкон та Конституцію України. Запевняю щ вони всі помиляються. 
       Лише наша Конституція має запис, що народ може втілювати свою владу безпосередньо.

    Стаття 5. Україна є республікою.
    Носієм суверенітету і єдиним джерелом влади в Україні є народ. Народ здійснює владу безпосередньо і через органи державної влади та органи місцевого самоврядування.

    Таким втіленням був Майдан і нарівні з ним це саме знесення таких ідолів по всій Україні
       Знесення такиї ідолів є таким втіленням влади народу безпосередньо, бо влада обрана в постаті гаранта Конституції - Президента, дала таке розпорядження своїм Указом, а місцева обрана влада тим знехтувала та не стала виконувати. Народ же просто це виконав сам.
       Що таке оті ідоли розтикані по теренах колишнього СРСР та за його кордонами? Пам'ятки культури? Чи може комуністична пропаганда вважатись культурою?
       Лише згадавши про головний напрямок роботи партійних органів і їх вплив на оточуючий людей простір, починаєш потроху розуміти . що то було таке.  А  згадавш про так званий принцип партійності(тобто комуністичного спрямування всього, що є навколо) в літературі, мистецтви та культурі, лише тоді розумієш, що це ніяка не культура, а лише один з методів зомбування населення і впливу на свідомість та підсвідомість мас. Саме керування масами і було основною ціллю влади в ті роки правління тоталітарного більшовицького режиму аж до часів розвалу СРСР.
        Щоб зрозуміти всю загрозу цього почитайте те що нижче.



    1. Вплив інформації на людську підсвідомість. Зомбування ...

      mskod.com/vpliv-informatsiyi-na-lyudsku-pidsvidomist-zombuvannya/

      13 лист. 2013 р. - Згадуючи про СРСР варто зазначити, що за допомогою ЗМІ (газети, ... тип мислення більш, ніж дев'яноста відсотків населення країни.
    2.    Після всього прочитаного стає зрозумілим, що боротись з цим злом треба всіма силами і знесення монументів тоталітарного режиму, переіменування вулиць, площ і міст є лише одним із засобів запобігання поверненню того жаху, що панував тут в ті часи

    Немає коментарів:

    Дописати коментар